Стиль Кітч один із найбільш суперечливих і неоднозначних у дизайні інтер’єру. Мало того, це навіть не єдиний стиль, а поєднання різних стилів і напрямків. Головна ідея Кітчу полягає у несприйнятті історичних канонів і художнього смаку,  які лежать у його основі, представляючи собою своєрідний нігілізм в архітектурі й дизайні інтер’єру. Основою стилю можна вважати висловлювання: «Усе нове це добре забуте старе».

Неприпустима вульгарність, яскраві, непоєднувані кольори, відмова від правил усе це і не тільки є характерними ознаками стилю Кітч. Часто для дизайну інтер’єрів  використовують старі речі, перероблені на новий лад: наприклад, старий стілець, пофарбований у яскравий колір, або старовинна лампа з новим абажуром із сучасного матеріалу. Також для стилю Кітч характерне надмірне нагромадження різних предметів з різних епох.

Найголовніше у використанні цього стилю   не занадто захопитися  «антидизайном», щоб інтер’єр квартири не перетворився на звичайне звалище. Головним завданням дизайнера в роботі з таким стилем є вміле балансування на грані, адже,  переслідуючи бажання зібрати в одному інтер’єрі кращі взірці різних стилів, можна непомітно перейти саме ту межу між стилем і несмаком. Головне завдання Кітчу привертати увагу не красою й витонченістю, а епатажем і яскравістю, непоєднуваністю кольорів і текстур.

Здебільшого цей стиль у інтер’єрі підходить людям, які  прагнуть виділиться з натовпу будь-яким способом, людям творчим, розкутим, з нестандартним мисленням, таким, які не бояться виглядати дивно на фоні інших. У багатьох випадках такий стиль також вибирають, виходячи з обмеженості коштів на оформлення дизайну інтер’єру.

Стиль Кітч використовують не тільки в інтер’єрах квартир і приватних будинків, але і в громадських приміщеннях таких, як: офіси, кафе, ресторани й готелі.

Отже, основною відмінною й найхарактернішою рисою стилю Кітч в інтер’єрі є епатаж, а способи його досягнення безмежні, так як кордони встановлюєте ви самі або ж ваш дизайнер)))