• Кв.м: 450
  • Рік: 2015
Опис

Приїжджаючи в місто Берегово, ви просто не зможете пройти повз міні-готель «Ламберт». Він яскраво виділяється на фоні інших будівель і закладів міста. Уже лише поглянувши на фасад і затишний маленький дворик перед готелем, ви відчуваєте атмосферу релаксу та спокою. 

Головна ідея створення концепції закладу це перенесення гостя в атмосферу провінційної Франції. Як інтер’єр, так і екстер’єр готелю витриманий в одному стилі легкий Прованс. Кожен елемент інтер’єру навіває почуття романтики та неймовірного спокою й благодаті. Кольорова палітра створює затишок і піднімає настрій у гостей.

 Меблі в цьому інтер’єрі відіграють не тільки функціональну, але й декоративну роль. Вони всі спеціально зістарені, пофарбовані та мають такий вигляд, ніби ці меблі вірою й правдою служили не одному поколінню. Практично жодний керамічний або текстильний виріб не обходиться без квіткового узору. Люстри, текстиль, шпалери. У декорі інтер’єру використовується багато легких, витончених кованих елементів, які виконуються в білому або чорному тонах. 

Побутує думка, що Прованський стиль створюється роками й поколіннями, його деталі та особливості накопичуються з часом. Однак це не привід, щоб не спробувати використати щось подібне в окремо взятому інтер’єрі. Адже Прованський стиль не обмежується інтер’єром  це  стиль життя!