Дизайн інтер'єру

Дизайн інтер’єру

Дизайн інтер’єру від Sedarte

 Дизайн інтер’єру – це, у першу чергу, відображення стилю життя. Предмети, які нас оточують, здатні розповісти набагато більше про пріоритети, погляди на життя й звички своїх господарів, аніж вони самі. Тому вибір дизайну інтер’єру, стилю й настрою, який буде панувати в цьому помешканні, важливий для комфорту, духовної гармонії й моральної рівноваги господаря будинку. Звичайно, не потрібно забувати про функціональність та ергономічність простору.

Design Studio «SEDARTE» займається розробкою проектів інтер’єру  більше шести років.  Перевагу фахівці надають особистісним якостям замовника, на основі яких формується стилістика інтер’єру, адже в житловому просторі людина повинна відчувати себе невимушено й комфортно.

І ніяких обмежень щодо вибору стилю. Ми підтримаємо будь-яку вашу пропозицію й втілимо її в життя! Адже кожному імпонує свій стиль в інтер’єрі, і ніякі модні тенденції не повинні на це впливати. Дизайн інтер’єру може бути оформлений у стилі хай-тек, поп-арт, кантрі, контемпорарі або шеббі-шик – усе залежить не тільки від спеціаліста, який розробляє проект, а й від замовника, адже тільки він знає, що подобається йому найбільше, якому стилю він надає перевагу в повсякденному житті і що робить його життя комфортнішим. Дизайнер отримує від замовника потрібну інформацію і, виходячи з цього, створює проект інтер’єру, який необхідний саме йому.

Що означає поняття «дизайн інтер’єру»?

Дизайн інтер’єру – це комплекс рішень, який починається з вибору стилю інтер’єру й закінчується підбором відтінку вази для квітів. Увесь цей шлях дизайнер і замовник мають пройти разом, розуміючи й підтримуючи один одного, тоді результат перевищить усі ваші сподівання! Дизайнери Design Studio «SEDARTE» будують із замовниками не тільки ділові, а й дружні стосунки, котрі важливі для подальшого успішного співробітництва. Ми працюємо в такий спосіб, коли дизайнер і клієнт на час розробки та реалізації проекту стають єдиним цілим – командою! Саме така співпраця є носієм очікуваних позитивних результатів. З нашими дизайнерами завжди працювати легко, невимушено й весело, а розуміння досягається з півслова. Отож,  якщо ви хоча б раз звернулися до Design Studio «SEDARTE», то беззаперечно знайшли свого однодумця й неодмінно повернетеся ще не раз! Теплі взаємини всередині команди й душевна розмова з клієнтом – це ті пріоритети, які вирізняють Design Studio «SEDARTE» на ринку України й Києва зокрема. Індивідуальний підхід, прагнення до досконалості, якісне втілення омріяного, а також креативна складова, закладена в назві студії, – усе це відбивається в кожному проекті команди професіоналів і приносить бажані результати. Особистісний підхід дає можливість створювати щось унікальне й неповторне. Перфекціонізм допомагає реалізувати проект дизайну інтер’єру на найвищому рівні! Якісна робота – це домінанта будь-якої справи, а креативний підхід – гарантія того, що будь-яке, навіть банальне рішення, буде розроблено по-новому, ексклюзивно й оригінально.    

Співробітники студії підходять до будь-якого питання виважено й обдумано. Це може бути складне перепланування, для якого потрібний відповідний дозвіл; будматеріали, які з якоїсь причини були пошкоджені під час транспортування; чи нюанси при виконанні робіт підрядниками – наші фахівці справляться з будь-якими завданнями самостійно, не потурбувавши ані вас, ані ваших рідних. Досвід дає можливість стати мастром своєї справи – саме це ми в Design Studio «SEDARTE» найбільше цінуємо,  і це дозволяє нам ніколи не зупинятися на досягнутому й завжди крокувати тільки вперед!

Що важливо в дизайні інтер’єру?

У дизайні інтер’єру важливо орієнтуватися в останніх сучасних тенденціях. Навіть якщо вам найбільше близький вікторіанський стиль, такі знання дають можливість створити новітній інтер’єр, який буде перегукуватися з характерними елементами тогочасного періоду. Сайт Design Studio «SEDARTE» у цьому вам допоможе! Інформаційний розділ «Стилі дизайну в інтер’єрі» дозволить вам розібратися в розмаїтті актуальних інтер’єрних рішень, а «Блог» зорієнтує в останніх тенденціях моди. Крім цього, на сайті можна познайомитися з командою, вивчити портфоліо фахівців, дізнатися про різні напрямки та стилі в дизайні інтер’єру, визначитися у своїх уподобаннях і подивитися міжнародні проекти, на які варто рівнятися. Фотознімки попередніх робіт дизайнерів Design Studio «SEDARTE» продемонструють професіоналізм нашої дружньої команди.

Отже, якщо найближчим часом ви плануєте ремонт квартири чи будинку й цієї миті ще не обрали фірму, яка допоможе пережити його легко й навіть із задоволенням, фахівці студії Design Studio «SEDARTE» у цьому вам неодмінно допоможуть!

Вартість розробки дизайну

Проекти здаються «під ключ» – від розробки ескізу майбутнього інтер’єру й до завершення всіх будівельних і декоративних робіт, підбору меблів і навіть виклику клірингового агентства. У послуги студії входить розробка ескізів, створення проекту дизайну інтер’єру, підбір матеріалів, контроль за ремонтно-будівельними роботами. Серед додаткових послуг Design Studio «SEDARTE»  пропонує індивідуальну розробку меблів, елементів декору, вітражів, мозаїчних панно, кованих виробів, художнього паркету, дизайну фасаду, вентиляції та системи кондиціонування. Відповідно до бажань і запитів клієнта вартість проекту може коливатися від 20 $ до 40 $ за квадратний метр. Замовити проект дизайну інтер’єру дуже просто. Для цього потрібно визначитися зі стилем, скласти список своїх побажань для майбутнього інтер’єру, зазначити інтер’єри, які вам найбільше імпонують, – і сміливо звертатися в Design Studio «SEDARTE». Усі контакти вказані на сайті. Для зручності ви також можете зв’язатися зі студією через соцмережі, скориставшись Instagram, Facebook або Pinterest.

Обираючи дизайн інтер’єру, пам’ятайте: житловий простір – це не стільки останні тенденції й мода, а місце, у якому ви будете відчувати себе природньо, комфортно, невимушено,  немов це продовження вашого внутрішнього світу. Фахівці нашої студії дизайну інтер’єру це добре розуміють, тому, відмінно розбираючись в актуальних трендах, тут підберуть те, що підходить саме вам. Будьте впевнені, дизайнери Design Studio «SEDARTE» стануть надійними помічниками в здійсненні ваших найзаповітніших мрій і допоможуть досягти бажаного результату!