• Країна: Украина
  • Місто: Буча
  • Рік: 2018
Зонування
Опис

Який він, будинок вашої мрії? Коли за вікном ліс, тиша й спів пташок? Чи коли поруч є озеро або річка? 

Ми представляємо дизайн-проект вашої мрії в місті Буча. Прекрасний вибір місця, так як будинок розташований недалеко від міста, і, при цьому, свіже повітря і березовий гай за вікном. 

Дизайн інтер’єру цього помешкання виконаний у стилі Конструктивізм. Монолітний вигляд, лаконічність форм і строгість характерні  ознаки такого стилю. У цьому інтер’єрі переважно застосовують сірі кольори. Теплий сірий, як основний колір стін, і холодний сірий бетон. Для контрасту й внесення теплоти в дизайн інтер’єру використовують натуральне дерево темних охристих відтінків і натуральну шкіру для оздоблення м’яких меблів.

Для створення більшого затишку в інтер’єрі використовують натуральні тканини нейтральних сірих відтінків: льон і бавовну. Яскравим акцентом цього помешкання став камін, який виготовлений із білого мармуру й чорного металу. Чорні елементи присутні практично в усіх кімнатах будинку для створення контрасту з нейтральною основною колірною гамою. Наприклад: двері й рами скляних перегородок, чорні поручні сходів. Характерною ознакою такого стилю в цьому інтер’єрі є декор, зокрема картина в зоні кухні та їдальні.

Майже всі меблі виготовлені на замовлення за індивідуальними дизайнерськими ескізами. Це додає інтер’єру ексклюзивності та оригінальності.

У цілому,  інтер’єр виглядає цілісним і закінченим саме завдяки правильно підібраному декору й поєднанню теплих і холодних відтінків оздоблення. Цей інтер’єр показує, що мінімалізм може бути затишним і по-домашньому теплим.