• Рік: 2011
Опис

 Представляємо вашій увазі ще один шедевр Design Studio “SEDARTE” для Dream Family хостел у місті Братислава. 

Сама концепція хостелу чудова для малобюджетного туриста. Приїхавши по роботі чи на відпочинок, можна сміло поселитися, орендувавши для себе спальне місце або окрему кімнату. При цьому всі зручності на тебе чекають: санвузли, душові, кухня, яка ідеально обладнана, на якій можна приготувати для себе їжу, а щоб нічого не зіпсувалося, покласти до холодильника. Якщо ви подорожуєте наодинці, у хостелі віднайдете однодумців і друзів. Вечори можна проводити в теплій, затишній атмосфері кафе або зоні відпочинку та грати в настільні ігри, спілкуватися, ділитися враженнями і т.п.

Хостел розташований недалеко від залізничного вокзалу, і це дуже зручно. У приміщенні, де зараз працює хостел, раніше було архітектурне бюро, яке й розробляло цей цікавий проект. А одним із головних завдань, яке стояло перед майстрами Design Studio “SEDARTE”, створити затишний і неординарний дизайн інтер’єру майбутнього хостелу.

 На цокольному поверсі розмістилося лобі. Ресепшн і кафе на першому. Це дуже зручно, так як зареєструвавшись, ви зможете випити кави, поїсти й перепочити з дороги. Саме кафе має ошатний вигляд. Створюється відчуття, що ти в оранжереї, так як чимало свіжих квітів, садових елементів, а великі вікна дають багато світла. Через вікна, які розташовані над головою, видно небо. 

На кожному поверсі  ви зустрінете цікавий задум дизайнера:  картини з цитатами великих людей, серед яких є навіть і провокаційні. Усі номери в хостелі затишні зі зручними ліжками. В оформленні інтер’єру номерів в основному використовується зелена кольорова гама в поєднанні з деревом. Сам хостел виглядає як бутик-готель. У ньому дуже багато зелені. Концепція дизайну інтер’єру з’явилася миттєво, як тільки фахівець Design Studio “SEDARTE ” переступив поріг майбутнього хостелу. 

Нам дуже хотілося оживити дизайн інтер’єру цього хостелу, тому й використали багато зелені, якою милуєшся дорогою до головного входу. Також у середині присутні обов’язкові елементи, які є в кожному хостелі мережі Dream Family. На ресепшині є карта світу, а в зоні відпочинку стіна для записів “Before I die …”