• Країна: Україна
  • Місто: Львів
  • Рік: 2017
Опис

Перший хостел з’явився ще в XX столітті, засновником якого зазвичай вважають німецького вчителя Річарда Ширманна, котрий у 1909 році, подорожуючи зі своїми учнями, зупинявся на ночівлю в школах, які порожніли протягом канікул.  З тих пір ідея не дорогого, але комфортного житла має попит у всьому світі. 

Дизайн інтер’єру першого Dream Hostel був розроблений Design Studio “SEDARTE” для Dream Family й реалізований у Києві. Тепер хочемо познайомити вас із проектом хостелу у Львові. Він розташований у центрі міста. Від нього миттю можна дістатися до всіх цікавих пам’яток. 

На першому поверсі знаходиться ще один реалізований проект Design Studio ” SEDARTE” Druzi Cafe, де можна поїсти, попити каву, провести весело час із друзями та інше. Яскравий дизайн створює теплу атмосферу, піднімає настрій.

Дизайн має неперевершений вигляд і зразу ж  привертає увагу гостей, які приїжджають сюди з різних куточків планети. Цікавою символікою таких закладів є карта світу. Вона розміщена в кожному приміщенні мережі Dream Hostel. У львівському хостелі карта висить у приймальні. Біля ресепшину є диванчики, де зручно розташуватися й почекати заселення або просто відпочити та пограти в настільні ігри, які є на кожному поверсі. Ігри, до речі, є і в Druzi Cafe, на ресепшині та на 4-му поверсі. На ресепшині є стійка з високими стільцями, на якій стоять комп’ютери загального користування. На кожному поверсі є кімнати, душові загального користування та вбиральні. У хостелі є номери зі зручностями, тому ви зможете вибрати собі номер, враховуючи свої бажання й розраховуючи на бюджет. На 4-му поверсі  зона відпочинку та кухня. На кухні є все, щоб приготувати собі їжу: холодильник для зберігання ваших продуктів, увесь набір посуду, питна вода, а також кілька відділень для сміття. Столиків багато, вони розраховані як для великої компанії, так і для двох. На цьому поверсі ви зможете відпочити, попрацювати, поїсти або пограти в будь-який час. Також тут розташований зручний жовтий диван і гойдалки з м’якими подушками. Якщо ж вам захочеться усамітнитися й попрацювати в тиші, то на 4-му поверсі є столи, де зручно посидіти з гаджетами. 

Не залишається без уваги стіна, яка розділяє зону відпочинку та кухню. Це крейдяна стіна, де є великий напис: “Before I died …” Кожен гість може продовжити цю фразу. Біля стіни є відерце з крейдою різних кольорів. Хтось малює, хтось пише і таким чином стіна виглядає яскраво та цікаво. 

Це теплий, затишний, дружний хостел, у який завжди захочеться повернутися.