• Країна: Україна
  • Кв.м: 150
  • Місто: Київ
  • Рік: 2015
Опис

Черговий проект для мережі DRUZI cafe від Design Studio «SEDARTE» передбачає реновацію приміщення салону краси в кафе. Від попереднього інтер’єру залишився тільки цікавий своїм рішенням вертикальний розподіл простору: таким чином, проект приміщення передбачає три рівні. Перший рівень частково зайнятий баром, частково відданий для відпочинку в компанії друзів. 

Як і в попередніх проектах для DRUZI cafe, невід’ємною частиною інтер’єру є стіл на металевих тросах і декоративний камін (у цьому його досить умовному варіанті він представлений стилізованим дровником у жовтій рамі). Також цікаве є рішення зони в кутку біля вікна: потовщене дерев’яне підвіконня використовується як лавка, і, так як це місце для сидіння є занадто завищеним, до нього приставили столик, висотою як стійка бару, і кілька барних стільців. 

Стійка бару, як і в інших проетах мережі DRUZI cafe, заслуговує на окрему увагу. Вона дещо піднята над загальним рівнем підлоги (у зв’язку з технічними потребами) і являє собою конструкцію з дощок, частково пофарбовану червоною фарбою.

Другий рівень своєрідна зона інтелектуального відпочинку в затишній атмосфері. Основними оздоблювальними матеріалами цієї зони є деревина та метал. 

У цілому, в інтер’єрі використано безліч цікавих рішень для меблів: столики на триногах, консольні столики, ковані дровера з підсвічуванням і т.п. У дизайні інтер’єру, як і раніше, використовується промисловий варіант обробки підлоги  бетонна стяжка. Стіни: фарбована цегла та шпаклівка під бетон, у деяких місцях пофарбована в яскравий колір. Освітлювальні приладипрості, але дуже оригінальні, більшість із них використовуються без плафона.

Якщо у вас виникли якісь питання стосовно нашого проекту, ви можете з нами зв’язатися по телефону чи в інший зручний для вас спосіб, і ми з радістю надамо вам консультацію чи просто приємно поспілкуємося.