• Країна: Украина
  • Кв.м: 46
  • Місто: Киев
  • Рік: 2019
Опис

Площа квартири 46 м2, на яких вдалося розмістити всі необхідні зони для комфортного життя. 

Ми хотіли, щоб інтер’єр поєднував у собі український і данський дизайн одночасно, тому для створення затишного помешкання надавали перевагу  натуральним матеріалам і простим формам. 

Для цього вибрали монохромну палітру, створюючи в кожній зоні свою атмосферу за допомогою різноманітних деталей:  підлога з дощок, світлий текстиль, великий дерев’яний стіл, плетений світильник ручної роботи, ліжко з м’якою спинкою усе це в комплексі надає відчуття домашнього затишку, комфорту й легкості. А невибагливість у виборі декору допомогла залишити простір не перевантаженим.

       Площа квартири не велика, тому ми відразу вирішили об’єднати кухню з вітальнею і їдальнею, а спальню відокремити невисокою перегородкою від вітальні й скляною від кухні, щоб денне світло проникало скрізь. Завдяки цьому рішенню квартира виглядає світлою й просторою, та навіть у дощовий, похмурий день вона буде тішити своїх мешканців теплом і домашнім затишком.

Для того,  щоб не зменшувати простір квартири,  шафи ми розмістили в одному місці й вбудували їх у стіну. Усі корпусні меблі для дизайну цього інтер’єру виготовлені за нашими кресленнями індивідуально.

 Для декорування приміщення ми використали в’язаний текстиль, кераміку українських майстрів і натуральне дерево, а головною прикрасою інтер’єру стала величезна плетена люстра в обідній зоні, яка додала своєрідну родзинку в цей по-данському скромний інтер’єр.