• Країна: Україна
  • Кв.м: 393,5
  • Місто: Київ
  • Рік: 2015
Опис

Дизайн інтер’єру ILAYA FAMILY SECOND       

Design Studio «SEDARTE» представляє наступний проект для мережі Ilaya Family. Від попереднього інтер’єру цей проект відрізняється своєю естетикою. Стильова домінанта приміщення Конструктивізм і Мінімалізм. Завдяки поєднанню двох стилів простежується гранична раціональність. Від Конструктивізму взята проста геометрія, чіткий кольоровий розподіл і практичність матеріалів. Декор надзвичайно стриманий. Дизайнер звернувся до цього стилю для вирішення функціональних можливостей, зберігши строгість ліній планування. Моделювання світла й простору від Мінімалізму. Простежується схожість двох клінік. 

Дизайнер застосував освітлення в різних рівнях, дякуючи цьому рішенню, простежується зонування в приміщенні. Схожа колірна палітра. У залі очікування  кольову гаму доповнюють природні тони дерева, скла та металу це виразно підкреслено дизайнером. За таких умов пацієнт відчуває себе спокійно, по-домашньому. Як не дивно, кабінети, до яких ми всі так звикли, ніяк не викликають асоціації з лікарнею. 

Керуючись санітарними й нормативними правилами для клінік, приміщення були розділені на функціональні зони: лікувальну, громадську та приватну. До лікувальної відноситься доросле та дитяче відділення. До громадської зони рецепція, зали очікування, санвузли. У приватну зону входять такі приміщення: міні-кухня, кімната для персоналу, кімната для інвентарю. 

Загальний дизайн клініки приємно вас здивує. Дизайнеру вдалося створити затишну, майже домашню атмосферу.