• Країна: Україна
  • Рік: 2015
Опис

Сучасна медична клініка від Design Studio «SEDARTE» це зразок затишної й домашньої атмосфери, оформленої зі смаком та із застосуванням різних декоративних елементів. Приємний інтер’єр це головна умова в індустрії здоров’я. Поєднуючи одночасно два-три стилістичні напрямки: Еклектику, яка імітує Лофт в обробці стін, елементи Гранджу у меблюванні й декоруванні кабінетів   клініка набула ексклюзивного, абсолютно індивідуального й унікального вигляду. При проектуванні було враховано загальну концепцію установи.

Дякуючи грамотно складеному й правильно сформованому дизайнерами проекту, були вирішені такі завдання: 

– підвищилася працездатність співробітників; 

– збільшилася якість послуг, що надаються;

– враховуючи колірну гаму, покращилося самопочуття та настрій як працівників клініки, так і клієнтів. 

За основу проекту були взяті такі кольори та їх відтінки: помаранчевий, зелений і білий. 

Помаранчевий колір це колір здоров’я, який стимулює добродушність і товариськість, дарує радість сприйняття життя, веселий настрій. Помаранчева гама чудові ліки від депресії.

Зелений колір легкий, нейтральний, заспокійливий. Не дарма людина почуває себе розслабленою в лісі, серед зелені дерев, в оранжереях, парках. Зелений колір позитивно впливає на зір, знімає розумове й фізичне навантаження, регенерує клітини. 

Білий колір означає абсолютну свободу від перешкод та свободу для всіх бажань і можливостей.  Білий це спокій, єдність, легкість. 

В інтер’єрі застосовано багато цікавих рішень з освітленням, грою з відступами стель, фактурою стін і використанням затишних меблів. 

У цій медичній клініці приємно перебувати завдяки комфортному дизайну інтер’єру. Це, перш за все, є заслугою вдалого й грамотного проектування.