• Країна: Украина
  • Кв.м: 50
  • Місто: Киев
  • Рік: 2017
Зонування
Опис

Скандинавський стиль у дизайні інтер’єру стає все більш популярним через свою простоту й лаконічність. 

Чудовим прикладом використання Скандинавського стилю в інтер’єрі є новий проект Design Studio “SEDARTE”. Це невелика квартира для молодої сучасної пари. У цьому інтер’єрі використовують усі класичні для Скандинавського стилю прийоми: простота в обробці стін, зручні комфортні меблі, спокійні пастельні тони й  невибагливий декор для створення затишку.

Колірна гама переважно сіра, але завдяки вкрапленням натурального дерева й тканин інтер’єр не виглядає холодним. Зелень, різнокольорові подушки, килим і картини, як елементи декору,  надають додаткового затишку й теплоти цьому помешканню. 

І який же скандинавський інтер’єр без необробленого грубого дерева? Головну роль виконує обідній стіл і банкетка у вітальні. Так як площа квартири невелика, основні масивні меблі білого кольору, щоб візуально не зменшувати простір. 

Основне завдання цього проекту створити світле, затишне й функціональне житло. І дизайнер Design Studio “SEDARTE” блискуче з цим справився. Простота й лаконічність поєднуються з функціональністю й затишком дуже гармонійно, і в цілому створює вишуканий інтер’єр.