• Країна: Украина
  • Кв.м: 70
  • Місто: Киев
  • Рік: 2017
Опис

Перший коворкінг був відкритий ще в 2005 році в Сан-Франциско. І до цих пір така ідея є актуальною серед молоді. Сама ідея коворкінгу полягає в тому, що в одному спільному просторі зібрати людей з різними інтересами й заняттями. 

Лунотека це коворкінг, який був відкритий IT-компанією ЛУН.ua спільно з факультетом радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем (ФРЕКС) Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Старе приміщення перетворилося в безкоштовний коворкінг для студентів. Назва його співзвучна з аналогічною назвою компанії ЛУН.ua.

Перед дизайнерами стояло завдання: створити модернове приміщення, аби при переході зі стін старого університету до коворкінгу студенти опинялися в новому, ніби космічному, просторі. У Лунотеці молодь може  навчатися, проводити семінари, курси, зустрічі студентів і виступи представників IT-компаній чи просто відпочивати в приємній атмосфері. Це як окремий сучасний світ у старовинному приміщенні університету. 

У дизайн-проекті використовували неонове освітлення й багато підсвічування, щоб створити футуристичний ефект. Увесь простір становить 70 м2  . Під час ремонтних робіт його дещо розширили й додали другий поверх. Одночасно в цьому приміщенні можуть розміщуватися десь 25 чоловік, а якщо проводяться лекції, то основний зал може вмістити близько 50. 

Для зручності також проведений безкоштовний wi-fi, є багато розеток, комфорті  крісла-мішки, аудіосистеми й проектор.