• Країна: Україна
  • Кв.м: 258
  • Місто: Київ
  • Рік: 2015
Опис

Дизайн-студія «SEDARTE»  представляє чудовий проект, виконаний у стилі Лофт площею 258 квадратних метрів. Розташована квартира в місті Києві. 

Дизайнеру необхідно було створити унікальну атмосферу, сприятливі умови для життя. Тому основним рішенням стало прагнення залишити все в такому ж стані, як було в приміщенні, але акцентувати увагу на кольорі, фактурі й освітленні. Дерево, цегла, бетонна стеля виглядають відмінно. Кухня,  вітальня є функціональними, зручними та затишними, де сім’я буде часто збиратися й проводити час разом.

 Простора, стильна та велика кухня, зручний і м’який диван, камін, величезний екран усе це прекрасно поєднується між собою, дозволяючи власникам квартири насолоджуватися атмосферою й затишком. 

Особливу увагу потрібно приділити спальні господарів. Дизайнер цікаво вирішив організацію простору, об’єднавши три приміщення: гардеробну, санвузол і саму спальню. Скляні перегородки створюють легкість, а штори додають вишуканості та шарму. 

Дитяча кімната досить простора, функціональна: затишне, відокремлене спальне місце, робоча зона, великий телевізор і зручні пуфи для гостей і гри на Playstation, гардеробна та окремий санвузол.