Опис.

Цей стиль вирізняється молодістю й духом авантюризму, що виник під впливом революційних ідей, які сам створив, відкидаючи усілякі канони про простір і функціональні потреби його мешканців. У сучасному інтер’єрі Авангард проявляється насамперед у виборі оздоблювальних матеріалів, способів меблювання й характері декорування. Стиль не сприймає використання шпалер для обробки стін (хоча бувають винятки на те він і Авангард) і надає перевагу фарбі й художній шпаклівці, адже ці матеріали дозволяють спробувати багато варіантів поєднання кольорів. Кольорова гама  інтер’єрів у даному стилі нагадує витвори образотворчого мистецтва. Цей стиль заохочує поєднання непоєднуваних фарб. В інтер’єрах, виконаних у цьому стилі, переважають чисті прості кольори. Меблі, як і все, чим апелює цей стиль, не піддається канонічним засадам, являє собою унікальні елементи. Тому тут навряд чи пасуватиме гарнітур, який складається з дивана й двох крісел,  для авангарду це занадто банально. З яскравими стінами добре будуть поєднуватися темні меблі. Узагалі, тут можливі будь-які форми й рішення, і це стосується не тільки меблів. Скажімо, можна поєднувати незвичайні матеріали, створювати дивовижні композиції з кольорового скла або металу. У результаті у вас вийде не просто житлове приміщення, а справжній шедевр мистецтва, і що вдвічі приємніше абсолютно унікальний і неповторний.

Історія 

Авангард або авангардизм – загальна назва течій у світовому, перш за все, європейському мистецтві, що виникли на межі XIX і XX століть. Через відсутність чіткої типології стиль Авангард часто ототожнюють з модернізмом або навпаки ставлять його на противагу останньому.

Особливості

В Авангарді важливо все. Елементи декору передають головне ідейне рішення в інтер’єрі. Інтер’єр в стилі Авангарду не сприймає акцентів він рясніє оригінальністю, яскравими соковитими фарбами й неповторними формами.  Але, не дивлячись на перше враження від атмосфери, яку створює цей стиль, інтер’єр повинен бути досить логічний і чітко вибудуваний. Для Авангарду відсутність ідеї є фатальною: усе розмаїття предметів може бути не пов’язане одне з одним нічим. Створюючи інтер’єр у себе вдома, ви наважуєтеся на експеримент, результат якого буде не зрозумілий до останнього, доки ви не розставите все на свої місця, перетворивши, на перший погляд, хаос у закінчену довершену художню композицію. Зазвичай, такий стиль припаде до душі людям творчим, з нестандартним мисленням і оригінальним смаком, а також незалежним і волелюбним.

Отож, якщо ви в душі креативна особистість цей стиль інтер’єру буде вам до смаку й однозначно не залишить байдужим жодного, хто завітає до вас на гостину.