За вікном XXI століття, але ні розвиток технологій, ні інтернет, ні новітні інноваційні матеріали не відбили у людей прагнення створювати домашній затишок, куди на сімейне вогнище буде збиратися вся родина. Утіленням усього цього в інтер’єрі, без сумніву, є, так званий, сільський стиль.

Стиль Кантрі (або сільський стиль) це узагальнена назва всіх стилістичних напрямків, які тяжіють до сільської місцевості. Прийнято розрізняти цей стиль у залежності від етнічного забарвлення: прованс, англійський кантрі і т.п.

Кантрі характеризується самобутністю й відсутністю усіляких канонів. Інтер’єр у стилі Кантрі – це своєрідна історія однієї сім’ї з її традиціями, звичаями, захопленнями, релігійними уподобаннями, головна мета якої   комфорт, затишок, родинне тепло.

Для оздоблення стін у цьому стилі використовувати можна все: фарбування, шпалери, штукатурку, облицювання плиткою, дерев’яні балки або фальшбалоки (для створення атмосфери заміського будиночку). Деревині, з якої виготовлені балки, як правило, залишають її природний колір і фактуру, хоча деякі різновиди Кантрі (наприклад, Прованс) допускають фарбування в білий, молочний або ж колір слонової кістки (айворі).

Колірна гама Кантрі легка й повітряна: переважають пастельні відтінки всіх кольорів. Найбільш вживаним можна назвати лавандовий вибілений колір.

Меблі для Кантрі вирізняються простотою й утилітарністю форми. Кожна деталь виконує певну практичну функцію, а не служить елементами розкоші. Декор у цьому стилі має важливе значення, так як саме він становить «душу» такого інтер’єру.

Вікна зазвичай задрапіровані шторами з ламбрикенами та гардинами.

Кантрі не любить порожніх горизонтальних поверхностей: столи й тумби укриті скатертинами з мереживом, прикрашені живими квітами, рамками з фотографіями, статуетками, різноманітними фігурками та іншими дрібничками; на диванах і ліжках багато подушок і квітчастих покривал, пледи; підлога вкрита домотканими доріжками. На стінах безліч картин із зображенням флори та фауни.

Хотілося відзначити, що студія дизайну інтер’єрів SEDARTE досить часто отримує замовлення на інтер’єри в стилі Кантрі й уже успішно реалізувала ряд проектів.