Екзотичний (Мексиканський) стиль, який поєднує в собі насиченість фарб, орнаментів, різного декору. Стиль такий же яскравий, як і самі мексиканці. Він повністю відповідає їх темпераменту.

На сьогоднішній день Мексиканський стиль чудово поєднує в собі сучасні елементи декору зі скла й металу.

Кольори, які використовують в Екзотичному стилі, дійсно  насичені, осяйні, соковиті. Тут немає ніяких принципів, головне, щоб було яскраво. Найчастіше використовують червоний, синій, помаранчевий, рожевий, жовтий. Будинок у мексиканському стилі завжди наповнений світлом, сонячним теплом, веселим настроєм.

Для підлоги використовують великоформатну кахельну плитку, яку комбінують із керамічним декором у Мексиканському стилі. Для обробки підлоги часом обирають дошки або покривають її тканими килимами із різноманітними орнаментами.

Для стін підійде кольорова декоративна шпаклівка, також можна їх пофарбувати в яскраві кольори або поклеїти шпалери в різнокольорову смужку. Найчастіше використовують яскраву плитку з орнаментами на кухні чи ванній кімнаті, а також її можна застосувати для обробки дверних прорізів.

Меблі з дерева простих або навіть частіше грубих форм. Вони можуть бути матовими або полірованими. Покривають меблі яскравим смугастим текстилем або ж з орнаментом. Якщо меблі м’які, тоді це шкіряна оббивка або тканинна. У спальні красиво виглядатиме ліжко з кованим узголів’ям, а на кухні стільці з дерева яскравих кольорів чи ковані.

Для декорування використовують багато текстилю, прикрашаючи стільці, дивани й ліжка великою кількістю подушок, покривал, пледів, серветок. Подушки й покривала можуть бути однотонними або з вишитим орнаментом.

На стінах зазвичай розміщують картини.

Також інтер’єр декорують кактусами: як живими, так і у вигляді зображень цієї екзотичної рослини. Яскравим акцентом інтер’єру Екзотичного стилю є гітари, сомбреро,  маракаси, глечики, тарілки, вази.