Стиль Поп – Арт з’явився в Англії в 50-х роках ХХ століття й став відлунням абстрактного експресіонізму в живописі. У дизайні інтер’єру в стилі Поп-Арт головною відмінною рисою є возвеличення буденних речей як витвору мистецтва, тому зображення людей, продуктів харчування, зазвичай яскраві й контрастні, неординарної, вигадливої форми, стають культовими.

Основною відмінною рисою дизайну інтер’єру в цьому стилі є використання звичайних речей у незвичному, неприйнятному для них форматі. Наприклад: консервна бляшанка стає вазоном для квітів, стос книжок пуфиком і т.п. Схвалюється рішення осучаснення старих меблів шляхом перефарбування їх у яскраві, насичені, соковиті кольори.

У дизайні приміщення в стилі Поп-Арт використовують яскраві, зазвичай неонові, строкаті кольори. Є кілька способів їх використання:

  1. за основу беруть білий колір, а потім на його тлі додають яскраві декоративні елементи: картини, постери, трафарети;
  2.  усі стіни фарбують у строкаті кольори, що контрастують між собою, при цьому можуть використовувати й різні фактури.

Найважливішу роль у дизайні інтер’єру в стилі Поп-Арт відіграє освітлення. Для цього стилю характерні яскраві неонові підсвічування. Їх застосовують для створення різних світлових оптичних ефектів. Для розширення простору використовують дзеркала в поєднанні з неоновим підсвічуванням. Актуальними також є й різноманітні лампи з глянцевим абажуром яскравих кольорів, точкове й світлодіодне освітлення.

У дизайні інтер’єру в стилі Поп-Арт використовують багато матеріалів як натуральних, так і штучних: дерево, пластик, шкіру, вініл, папір. Схвалюють різні принти й постери яскравих кольорів.

Покриття для підлоги найчастіше має глянцеву поверхню: плитка зі строкатим візерунком, яскравий ламінат.

У декорі невід’ємною частиною стилю Поп-Арт є блискучі поверхні, яскраві колажі, неординарні скульптури, які служать предметом меблів.

Меблі в стилі Поп-Арт використовують по мінімуму. Перевагу надають декору. Та все ж меблі в інтер’єрі необхідні, тому, обираючи їх,  потрібно орієнтуватися на неординарність і незвичність форм. Меблі в стилі «ретно-футуризм» це ідеальне доповнення інтер’єру цього помешкання. Зазвичай шафи вбудові, є ніші.

Отож, стиль Поп-Арт у дизайні інтер’єру підходить далеко не всім. Це яскравий строкатий інтер’єр із вигадливим декором у вигляді пластикових гамбургерів гігантських розмірів або фотографіями знаменитостей яскравих кольорів.

Цей стиль покликаний шокувати й вражати своєю незвичайністю, епатажністю, і тому найкраще підходить для оформлення молодіжних квартир. Поп-Арт досить популярний у дизайні інтер’єрів кафе, холів готелів і галерей. Ще одним із його плюсів є відносно дешева вартість матеріалів і декору, так як більшу його частину можна зробити своїми руками, проявивши вигадливість та креативність.