Рококо це стиль у дизайні інтер’єрів, який прийшов на зміну пафосному бароко на початку ХVIII століття. Основними його характерними ознаками є динамічні й асиметричні форми, велика кількість декору й позолоченої або білої ліпнини.

Колірна гама інтер’єру в стилі Рококо пастельна. Часто зустрічається поєднання рожевого, блакитного або світло-зеленого з позолотою.

При оформленні стін слід уникати прямих гострих кутів, саме тому зазвичай кути кімнат такого інтер’єру згладжуються. Стіни декорують ліпниною, дуже часто зустрічається рослинний орнамент і всілякі заокруглення. Під час вибору оздоблювального матеріалу для стін слід надавати перевагу блискучим або глянцевим матеріалам. Часто використовують глянцеву декоративну штукатурку, шовк.

Стеля в стилі Рококо важливий елемент декору й обов’язково оздоблюється ліпниною. Доречним також буде розпис стелі тематичними фресками.

Покриття для підлоги в стилі Рококо теж краще обирати глянцеве. Для цього відмінно підійде як мармур, так і полакований глянцевим лаком паркет. Актуальним також буде й художній паркет з вишуканим візерунком.

Для інтер’єру в стилі Рококо характерна наявність м’яких меблів. Причому, меблі повинні бути комфортними, округлої форми з різьбленими візерунками й вигнутими ніжками. Найчастіше меблі виготовляють з горіха або липи. Оббивка м’яких меблів пастельних тонів із візерунками у вигляді лози, квітів або ромбовидної сітки. І, звичайно ж, позолота. Меблі не завжди ставлять уздовж стін, схвалюється їх розміщення групами в центрі кімнати. Характерним елементом меблів в інтер’єрі є ширми.

Ще одним невід’ємним елементом стилю Рококо є камін. Він повинен бути невисоким, обшитим мармуром. На камін ставлять багато декору, зверху вішають дзеркало в розкішній позолоченій рамі або картини.

Найважливішу роль в оформленні дизайну інтер’єру в стилі Рококо відіграє декор. Його має бути багато. Це і безліч розшитих подушок на диванах та кріслах, китайський фарфор, срібний посуд і т.п.

Отож, стиль Рококо  жіночний і витончений. Він відрізняється від бароко легкістю та граційністю й характеризується відмовою від симетрії, прямих ліній, великою кількістю декору та меблів.