• Країна: Україна
  • Кв.м: 94
  • Місто: Київ
  • Рік: 2015
Зонування
Опис

White chic дизайн інтер’єру квартири

Це мистецтво, тому довірити створення унікального дизайну інтер’єру, безумовно, необхідно тільки фахівцю. Вам потрібен дизайнер інтер’єрів? Наші майстри досконало попрацюють і зроблять гармонійний дизайн-проект квартири вашої мрії, підкреслять ваш неординарний характер і почуття стилю. Вам не обов’язково стежити за трендами у сфері дизайну інтер’єрів доручіть це завдання нам  і отримаєте сучасне, зручне та стильне помешкання. Ви можете замовити дизайн інтер’єру кімнати (виходячи зі своїх поглядів і уявлень), облаштувавши її на основі всіх вимог ергономіки та обраного стилю. 

 Розробляючи дизайн квартири в панельному будинку або дизайн апартаментів пентхауса, ми весь час намагаємося матеріалізувати бачення «ідеального інтер’єру», яке в кожної людини індивідуальне. Реалізований нами дизайн квартир це кінцевий етап копіткої праці й креативного союзу клієнта та дизайнера-художника. Дизайн інтер’єру 3D візуалізація це створення тривимірного зображення інтер’єру з урахуванням стильового й колірного рішень для вибору меблів.

3D візуалізація не тільки наочно демонструє вид майбутнього приміщення за допомогою фотореалістичного зображення, а й дозволяє спроектувати ідеальний інтер’єр з урахуванням будівельних правил і нормативів. Прихильники мінімалізму та функціональності, чітких ліній і простих форм інтер’єру часто обирають Скандинавський стиль інтер’єрів. Виконуючи дизайн однокімнатної квартири, замовляючи дизайн квартири-студії або проектуючи дизайн апартаментів пентхауса, необхідно виходити з урахувань побажання клієнта щодо вибору сучасних стилів, оздоблення помешкання, аби в кожному приміщенні створити гармонійну атмосферу, яка відобразить захоплення господарів, особливості їх характеру й буде відповідати статусу господарів.

Грамотно спланований і красивий дизайн інтер’єру справить позитивний вплив на самопочуття людини, підвищить самооцінку й упевненість у собі, позначиться на продуктивності його роботи та творчому успіху. То який же він, інтер’єр, у сучасному стилі? 

Вітальня це мінімальна кількість аксесуарів, прямі лінії та чіткі форми; має вирізнятися комфортом, але при цьому не виглядати просто. Зараз можна вибрати дуже оригінальні м’які меблі для таких кімнат. Домашній кінотеатр в інтер’єрі сучасної вітальні ідеальне рішення для створення затишку.

Кухня в сучасному стилі це оригінальне планування, функціональність, сучасна кухонна побутова техніка і, звичайно ж, декор. В інтер’єр відмінно впишеться картина на замовлення або розпис стін. 

Спальня це складна гра простих кольорів: бежевого, білого, сірого та чорного.

 Кабінет у сучасному стилі це меблі на замовлення, їх конструктивна ясність, скло та пластик, блискучі поверхні. Сучасний кабінет це зручний і функціональний простір для творчості. Тут актуально розмістити комп’ютер, сейф, бібліотеку або led телевізор, але ніяк не килим чи штори з численним драпіруванням.

Дитяча в сучасних квартирах і будинках розробляється з урахуванням безпеки, зручності та створення в ній атмосфери затишку, де можна комфортно відпочити. Зараз дуже популярні меблі-трансформери, а також «ті, які зростають» разом із їх власником. 

Гардеробна це впорядкованість у всьому, характерна для сучасного інтер’єру, використання сучасних модульних систем зберігання Elfa, Aristo, Leroy Merlin і високотехнологічних розсувних систем. 

Лоджія, балкон вирізняються своєю широтою завдяки раціональному використанню простору. Популярна тенденція системи підігріву підлоги (тепла підлога) на лоджіях і балконах.

Джерелом натхнення для кожного нашого нового проекту є ваші інтереси, захоплення та мрії. Навіть дизайн квартири 30-40 м2 або невеликої квартири-студії ми виконуємо завжди з творчим підходом, індивідуально і тільки для вас. Design Studio «SEDARTE» професійний дизайн квартир у Києві, доступні ціни на послуги. Наші фахівці не тільки розроблять для вас унікальний дизайн квартири чи  будинку, але, якщо це буде необхідно, візьмуть на себе й функцію Авторського нагляду за ремонтом та облаштуванням. 

Слід пам’ятати, що безкоштовний дизайн інтер’єру це великий ризик, тому довірити створення комфортної та безпечної атмосфери квартири слід дизайнеру з профільною освітою, який має певні навички й досвід в розробці дизайну квартир, будинків та інших приміщень. Кошторис дизайну інтер’єру  залежать також і від складності обраного стилю. Незалежно від обраного стилю та особливостей інтер’єру, Design Studio «SEDARTE» завжди гарантує високу якість дизайнерських послуг, які на даний момент користуються попитом. 

Дизайн інтер’єру за доступною ціною в Києві та інших містах України, виконаний фахівцями Design Studio «SEDARTE» це красивий, комплексний і функціональний дизайн будь-яких приміщень;  це проект квартири, будинку, резиденції, котеджу, офісу, який буде підходити саме вам.