• Країна: Україна
  • Кв.м: 177,7
  • Місто: Київ
  • Рік: 2015
Опис

Лофт – один із цікавих і багатогранних стилів дизайну інтер’єру, який із кожним днем ​​стає все більш популярний серед сучасної молоді: так зване «дитя урбанізації, твір сучасного дизайнерського мистецтва». Люди, які його обирають для облаштування свого житла, часто не звертають уваги на умовності й стандарти, вони волелюбні, непередбачувані, неординарні й не бояться виділитися, уміло поєднуючи в собі непоєднуване, як і сам стиль інтер’єру. 

Лофт не просто стиль в інтер’єрі, це стиль життя, необмежений простір для фантазії та самовираження. 

Зародився стиль в Америці в 40-х роках, саме тоді стало модно використовувати занедбані будівлі: старі склади, фабрики, забуті майстерні та мануфактури для житла. Звідти й пішла одна з головних характеристик Лофту: відкрита архітектура, часто двох і більше ярусна, наявність цегляних і бетонних стін, промислових сходів, відкритої вентиляції. І на тлі всієї цієї краси, нежитлової на перший погляд, новомодна техніка, сучасні меблі, люстри, дзеркала. 

У результаті те, що повинно було бути, по ідеї, недоліками приміщення (невигідні виступи, неакуратні балки, нерівні стіни, застарілі дошки, відкриті вент-канали та труби) стає особливістю інтер’єру, його візитівкою. Ще одна характеристика, одна з найважливіших, це відкрите планування. Поділ на кімнати практично не використовується, простір перетікає з однієї в іншу, зони позначаються або яскравими переходами обробки, або меблевими акцентами, не перевантажуючи вільний простір.

Світло з великих вікон, як правило, незашторених, на всю стіну, заливає простір без перешкод, що робить його ще більш насиченим і контрастним. Як правило, у приміщенні висока стеля, що дає можливість зробити другий ярус і там розташувати спальню, таким чином відокремити її від загального простору. 

А як уміло можна зіграти на поєднанні різних за стилями меблів! Завдяки Лофту в приміщенні гармонійно вживаються сучасні меблі зі старими, раритетними та антикварними. Який ще стиль дозволить вам розмістити бабусин улюблений сервант поруч з ультрасучасною кухнею? Якщо вам подобається класичний диван і сучасний торшер, то цей стиль дозволяє розмістити такі елементи інтер’єру поруч, що тільки підкреслить їх особливості. 

А яка свобода в колірних рішеннях! Хочете яскраві акценти, хочете приглушені спокійні тони. 

Для оздоблення інтер’єру варто вибирати цікавий декор, який не залишиться непоміченим, наприклад: торшери, футуристичні люстри, хромовані або скляні, яскраві постери, полотна, що стоять прямо на підлозі, дорожні знаки в упереміш із класичними рамами та скульптурами. 

Цікава ідея: більшу частину меблів зробити на колесах, щоб інтер’єр був мобільний, його можна було підлаштовувати під ситуацію та настрій господарів. Інтер’єр повинен відображати характер свого власника, виходячи з його потреб і забаганок.

Дизайн інтер’єру в стилі Лофт обирає сучасна творча молодь, життя якої дуже активне й насичене враженнями, наповнене подіями, мінливе, а головне далеко не нудне. Так і інтер’єр: він не стільки функціональний і комфортний, а постійно готовий змінюватися, розвиватися, самовдосконалюватися, як і життя людини, яка його обрала!