• Країна: Україна
  • Кв.м: 71
  • Місто: Київ
  • Рік: 2015
Опис

Французький стиль не є історичним, у ньому можуть поєднуватися елементи бароко, класики, модерну. Так як французи дуже цінують історію свого народу й з повагою ставляться до традицій, то елементи декору та меблів у них передаються з покоління в покоління. У кімнаті чудово поєднується історія із сучасністю: це може бути стара шафа XIX століття, яка гармонійно  виглядає поруч із модерновими світильниками. У Французькому стилі можна сміливо грати на контрасті під час поєднання старовинних і сучасних деталей інтер’єру. Настрій і тон зададуть речі, які мають свою історію. І не обов’язково їх купувати в антикварних магазинах, можна відправитися на «блошиний ринок», як це роблять французи, і доповнити свій інтер’єр вишуканими дрібничками.

Особливості Французького стилю: білі й світлі тони; відсутність яскравих і строкатих поєднань; ліпнина, яка прикрашає стелі; поєднання різних торшерів, люстр; камін або ж його імітація. 

Перед вами квартира, виконана в Паризькому стилі. У цьому інтер’єрі є свій шарм, правильні пропорції, він легкий і повітряний. Перебуваючи в такій квартирі, поринаєш в чудову атмосферу й ні з чим не зрівнянну романтику Парижа. Дизайн квартири поєднує в собі класику та сучасність. Це своєрідна еклектика, тому що в Паризькому стилі присутня безліч класичних елементів, часто дизайнери використовують ретрооб’єкти, а контрастом виступають сучасні предмети, зазвичай дизайнерські. 

У цьому дизайн-проекті яскравим акцентом слугує крісло з оббивкою від Шанель. Таким чином, цей елемент притягує увагу  до себе та робить дизайн інтер’єру модним, стильним, актуальним.

Такий дизайн квартири ідеально підходить для дівчини, яка любить подорожувати, особливо до Парижа; вона романтична, елегантна, надсучасна та модна. Доповнивши дизайн квартири яскравими елементами, ви подаруєте собі весняний настрій на кожен день.