• Кв.м: 157
  • Рік: 2016
Опис

Мінімалізм досить популярний стиль у дизайні інтер’єрів. І зазвичай цей стиль змішують з іншими, так як він сам по собі дещо аскетичний. Проект GARDEN CITY якраз і є прикладом такого змішування стилів.

 За основу дизайну був узятий Мінімалізм, а щоб додати в нього тепла та затишку, фахівець Design Studio “SEDARTE” використала елементи стилю Лофт. У результаті вийшов дуже теплий, затишний і водночас виразний та лаконічний інтер’єр. 

Необроблене дерево ідеально поєднується з металом і чіткими лініями. Характерним елементом Лофту в інтер’єрі є бетон. Основна колірна гама  теплі бежеві й коричневі відтінки. Але, незважаючи на це, інтер’єр не виглядає монотонним, так як використані й  холодні відтінки, щоб збалансувати палітру кольорів. 

Хочеться звернути увагу на спальню та скляну перегородку в ній. Спальня виглядає дуже мінімалістично, але яскравий акцент Лофту рама, у яку вставлене скло, додає  інтер’єру вишуканості. Таке цікаве рішення вдалося досягнути шляхом правильно підібраних кольорів і грамотно розставлених акцентів. Ще однією цікавою акцентною деталлю є дерев’яне узголів’я ліжка на тлі чорної стіни. Хочеться відзначити, що вибір скляної перегородки в санвузол зі спальні робить його набагато просторішим і світлішим. 

Загалом інтер’єр виглядає дуже гармонійно й цікаво, так як є безліч деталей, на які неодмінно звертаєш увагу. І саме такі деталі роблять цей інтер’єр яскравим, який ніколи не набридне його господарям.