• Країна: Україна
  • Кв.м: 120
  • Місто: Київ
  • Рік: 2015
Опис

Дизайн інтер’єру ЖК «Комфорт таун», 120 м2, розроблений і реалізований проект фахівцями Design Studio «SEDARTE».

Сучасний стиль у дизайні інтер’єру це чіткі форми, прямі лінії, невелика кількість декору та аксесуарів. Це означає: чим менше, тим краще! Тканини використовують із нейтральним малюнком, замість вигнутих рельєфних стін однорідні поверхні. У такому інтер’єрі багато світла, повітря та простору.

Дизайн-проект квартири в ЖК “Комфорт Таун” виконаний у сучасному стилі. Його родзинка це місце розташування. Яскраві будиночки в ЖК “Комфорт Таун” створюють веселий настрій. Вони впливають на сам стиль, і тому хочеться навколо таку ж атмосферу.

Основна колірна гама бежевий і жовтий. Вони наповнюють приміщення теплим світлом. Сонячні кольори створюють такий же веселий, яскравий і сонячний настрій.

 Жовтий відноситься до теплої гами. Це колір, у якому завжди зберігається позитивна аура. Він уособлює розум і допомагає сконцентруватися. 

Цікавим рішенням було використання дерева в його натуральному вигляді, не зафарбовуючи текстуру та фактуру. У вітальні зайняв центральне місце м’який диван із натуральної рогози. Це місце, де збирається вся родина, аби подивитися цікавий фільм. Для комфортного і якісного перегляду ​​передбачена звукова система.