• Країна: Україна
  • Кв.м: 70
  • Місто: Київ
  • Рік: 2015
Опис

Дизайн інтер’єру проекту «Brightfamily». 

Сучасний стиль життя вимагає неординарних рішень в організації власного житла. Так, молода сім’я з активною життєвою позицією, далекосяжними планами й любов’ю до всього незвичайного за допомогою фахівця Design Studio «SEDARTE» Макаревич Тетяни реалізувала свої мрії про затишне, але, у той же час, оригінальне й незвичайне помешкання.

Стилістичне спрямування цього інтер’єру, відповідно, вийшло еклектичним: суміш Мінімалізму з елементами Лофта в обробці стін. У декоруванні й вибору меблів явно простежується вплив Авангарду. 

Перепланування стало одним із ключових етапів роботи. Молода сім’я замовників хотіла бачити свою квартиру просторою й максимально вільною від усіляких розмежувань функціональних зон. Дизайнер вирішила це питання шляхом створення спільного простору для вітальні, кухні, передпокою та коридору, так як початкове планування передбачало двокімнатну квартиру з окремою кухнею, вітальнею, спальнею та двома санвузлами. За рахунок коридору збільшилася вітальня, з’явилося більше місця для зберігання речей   велика гардеробна шафа. Звісно ж, кімнати, які вимагають ізоляції простору спальня та дитяча – залишилися такими, як планували спочатку. 

До речі, планування квартири у своєму первісному варіанті не припускало наявності дитячої кімнати, але була велика спальня, що дозволило дизайнеру влаштувати дві спальні зони: для батьків і для дитини. Також два окремих маленьких санвузла об’єднали в один. Вітальня вийшла дуже затишна: по центру великий і зручний диван, телевізор і цікаві за формою крісла. Картина є ключовим елементом декору, вона оживляє й вносить у дизайн інтер’єру своєрідну родзинку. Картина написана  сучасним художником на замовлення. Цілісності інтер’єру додало освітлення: led-профілі, шириною 10 см. Їх виготовленням компанія, що надає подібні послуги, займалася індивідуально, так як виробництво такого ноу-хау ще не налагоджено. У спальні господарів квартири, крім ліжка, дизайнер помістила комод, приліжкові тумби й виділила місце для невеликого туалетного столика. Власники квартири багато подорожують, люблять незвичайні речі, тому яскрава, з геометричними формами картина підкреслила особливість спальні. Інтер’єр дитячої передбачався досить гнучким, щоб забезпечити його актуальність, не дивлячись на вік дитини. Сама конфігурація кімнати надала можливість незвичайним рішенням для її зонування та меблювання. Тому, крім звичного горизонтального поділу простору, мало місце й вертикальне членування. «Перший поверх» відданий для денної активності: організований робочий стіл, місце для зберігання речей і зона відпочинку. Зверху розміщене дитяче ліжечко. Узагалі,  дитяча кімната вийшла стильною та оригінальною. 

Отож, у дизайні квартири відчувається дух авантюризму. Але, як відомо, будь-яка імпровізація вимагає ретельної підготовки, тому, дякуючи копіткій роботі дизайнера, вона зуміла впорядкувати всі технічні моменти й утілити в життя безліч творчих задумів.