• Кв.м: 106
  • Рік: 2018
Зонування
Опис

Дизайн інтер’єру виконаний у стилі Мінімалізм. Характерною ознакою  цього стилю є простота, комфорт і функціональність. 

Перед дизайнерами замовник поставив ряд вимог, зокрема: проект мав виглядати недорого; усе в квартирі повинно бути практичним і довговічним. Фахівці не гналися за модними тенденціями,  не шукали якоїсь фішки, а створювали дизайн квартири, де все просто і зі смаком, куди так приємно буде повертатися після робочого дня чи після подорожей, де можна проводити душевні зустрічі з друзями і де буде комфортно жити дитині.   

Власники квартири практична пара, тому дизайн повинен бути функціональним, зручним і затишним, отож майстрам своєї справи довелося продумати все до дрібниць.

Ще одним із бажань замовника було використання сірого кольору.  Сірий це колір розсудливості й розуму. Для вирішення цього завдання дизайнери обрали переважно неяскраві,  спокійні кольори. Матеріали використовували надійні, а сам інтер’єр намагалися зробити монохромним. Одним із таких матеріалів є дерево. Це красиво, зручно й практично. Наприклад: тумбочки біля телевізора у вітальні виготовлені з натурального дерева. Багато предметів меблів обирали відомих українських брендів. Так як україський предметний дизайн зараз вийшов на новий рівень, нам дуже приємно використовувати меблі власних виробників. 

Біля входу у квартиру ми поставили велику шафу. Вона прекрасно поєднується з усією гамою кольорів дизайну, а також це зручно, так як у ній можна розмістити багато речей. Усі двері в квартирі високі, до самої стелі. Це візуально збільшує простір. 

Замовники дуже цінують сімейні традиції. Однією з таких є родинний сніданок. Тому важливе місце в дизайні квартирі займає кухня. Аби її красиво облаштувати, ми поставити столик для швидких сніданків, де вранці вся сім’я  зможе зібратися й обговорити плани на день. Сама ж кухня дуже функціональна й досить велика.

У родині є маленький син. Дитячу кімнату зробили в жовтих тонах, не використовуючи шаблонні блакитні відтінки. У ній поставили небагато меблів, аби було більше місця для рухливих ігор. На стіні висить карта світу, що, з одного боку,  є елементом декору, а з іншого служить надійним помічником дитині в пізнанні світу.