• Країна: Украина
  • Кв.м: 48
  • Місто: Киев
  • Рік: 2017
Зонування
Опис

Що таке Мінімалізм? Це простий, точний, чистий і лаконічний стиль. Кольори використовуються нейтральні, матеріали натуральні, форми прості. Девіз стилю Мінімалізм: «Не ускладнюй, а навпаки спрощуй!»  Ці слова підійдуть якнайточніше для характеристики дизайну приміщення саме в цьому стилі.  Важливо, щоб була відчутна свобода простору, щоб не було великого нагромадження меблів. Усе тільки найнеобхідніше й функціональне. Відсутність орнаментів і невелика кількість декору роблять дизайн простим та лаконічним. Цей стиль не потрібно асоціювати з офісними приміщеннями, він прекрасно підходить для квартир і приватних будинків. А також його можна змішувати з іншими стилями, наприклад, Скандинавським. 

Зазвичай дизайн у цьому стилі використовують для смарт-квартир. Площа квартири не велика, а хочеться якомога більше додати в неї повітря й не перевантажувати простір меблями. Тоді й доводиться відмовлятися від усього непотрібного, а використовувати тільки найнеобхідніше. Щоб створити затишний інтер’єр у стилі Мінімалізм, дизайнеру необхідно вміло поєднати витонченість і простоту. 

Цей дизайн-проект розроблений для молодої пари, яка постійно подорожує. І завдання полягало в тому, щоб квартира була схожа на апартаменти, але при цьому була затишною. Потрібно було створити спокійне й приємне відчуття домашнього затишку, куди залюбки хочеться повертатися після постійних мандрівок. 

Для цього дизайн-проекту основою колірною гамою були обрані світлі тони: теплий сірий, бежевий, а для акценту додавали синій. Сам стиль не забороняє використання різних кольорів, але головне, щоб вони були спокійними, не  яскравими. Для цього приміщення було зроблене перепланування. Додали гардеробну, так як спочатку її взагалі не планували. Також збільшили санвузол. А за скляною перегородкою зробили спальну зону. Скляні перегородки це відмінне рішення для невеликих квартир. Саме скло, яке використовується, міцне. Ви можете підібрати потрібну вам текстуру. Воно може бути прозорим, не прозорим, матовим, із затемненням, із рамою чи без, розсувне або відкриватися, як двері. Якщо ви вибираєте повністю прозоре скло, його можна доповнити шторою зі щільної тканини, яка не пропускає світла. 

У квартирі спочатку були надійні бетонні перекриття й плити. Ці елементи відреставрували й зберегли, як історію. Грубий бетон і світлі тони прекрасно поєднуються з деревом. На кухні обідній стіл і стільці в Скандинавському стилі відмінно доповнюють дизайн квартири в стилі Мінімалізм.