• Країна: Украина
  • Кв.м: 136,4
  • Місто: Киев
  • Рік: 2015
Опис

Велика квартира, колірна гама інтер’єру якої складається з густих складних відтінків та за своїм настроєм нагадує ліс у кінці листопада з пожовклим листям і вічнозеленими соснами… Власники квартири, молода подружня пара з дітьми, бачили своє нове житло сучасним, стильним і затишним. 

Планувальна структура цієї чотирьохкімнатної квартири в цілому традиційна. Наявність дітей диктувало основний сценарій формування простору з поділом на зони особистого комфорту для кожного члена сім’ї та загальної денної зони. Кухня та вітальня об’єднані в одну кімнату, але, тим не менш, розділені за допомогою обробки стін і підлогового покриття (у залі це паркетна дошка, на кухні плитка). У кожній зі спалень простежуються окремі дизайн-концепції, об’єднані спільною темою інтер’єру, яка описана вище. Наприклад, пошпакльований фрагмент огороджувальних конструкцій у батьківській спальні задає настрій у кімнаті й диктує характер подальшого вибору меблів, освітлювальних приладів( люстра з тонкого металевого прута чорного кольору, лаконічне приліжкове бра), килимових покриттів і предметів декору. 

В інтер’єрі особливу роль дизайнер проекту надає освітлювальним приладам: невеликі накладні точкові світильники, зазвичай покликані візуально розширювати приміщення, які додають логіки побудованої композиції й  підкреслюють осі симетрії, і, звичайно ж, величезні асиметричні центральні люстри, навколо яких і будується подальша концепція в кожній житловій кімнаті. За бажанням замовників частина площі квартири була віддана під господарські приміщення, гардеробні, комори та інші місця для зберігання різноманітних речей. 

Загальний образ квартири формується не тільки за допомогою насиченої колірної гами, а й матеріалів із тактильною фактурою: рельєфна декоративна штукатурка, килими з високим ворсом, тканини грубого плетіння і т. п.